17 Lis 2017

Dell EMC Challenger – podejmij wyzwanie

Cześć, Ligowicze!
Serdecznie zapraszamy Was do udziału w organizowanym przez naszą fundację i firmę Dell EMC konkursie “Dell EMC Challanger”, w którym będziecie mieli możliwość wykazać się swoją wiedzą z programowania i wygrać nagrody w postaci laptopów DELL Inspiron 5578 o łącznej wartości 15 000 PLN . Konkurs będzie się składał z następujących etapów:

1) Eliminacji (mających miejsce między 20 a 26 listopada), podczas których będziecie mieli za zadanie rozwiązać przygotowane przez nas wyzwania. W poniedziałek 20 listopada na naszej platformie pojawi się 7 specjalnych wyzwań. Podczas eliminacji zostanie wyłoniona najlepsza 10-tka.

2) W drugim etapie (między 27 a 3 grudnia) finaliści zostaną podzieleni na 2 drużyny, których zadaniem będzie stworzenie pomysłu na aplikację prospołeczną (na przykład wspierającą ochronę środowiska, walkę z chorobami cywilizacyjnymi czy pomagającą innym w potrzebie) oraz ubranie pomysłu w prezentację. Zostanie ona zaprezentowana przez członków zespołu podczas DELL EMC Forum w dniu 5.12.2017. Koszty przejazdu pokrywa nasz partner DELL EMC.

3) Kolejnym etapem (od 10 grudnia do 20 marca) będzie praca razem z ekspertami i mentorami nad Waszymi pomysłami, które na koniec zaprezentowane zostaną na finale przed Jury.

4) Finałowy etap odbędzie się nie później niż 30 marca 2018. W trakcie tego etapu będziecie mogli wystąpić przed Jury i pokazać Wasze rozwiązania. Ten z zespołów, który po pierwsze wyprodukuje MVP, a po drugie zostanie wybrany przez Jury, zyska finałową nagrodę = każdy członek zespołu otrzyma laptop DELL Inspiron 5578 o łącznej wartości ponad 15 tysięcy złotych.
Zainteresowani? Dajcie nam znać albo już teraz śledzicie wyzwania na platformie i informacje na naszym facebooku.

Wróć do aktualności